لایم استون

لایم استون


ایم استون ایران با توجه به ذخیره های بالایی که در منطقه خرم آباد، ساوه و اردستان و … دارد.لایم استون گوهره را میتوان هم رقیب لایم استون های تولید شده در سطح اروپا، چین و آمریکای مرکزی در نظر گرفت.لایم استون به علت جنس نرم بیشتر در دکوراسیون داخلی و نمای داخلی خانه و یا رستوران ها استفاده می شود.

۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۹:۵۵

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، لایم استون ایران با توجه به ذخیره های بالایی که در منطقه خرم آباد، ساوه و اردستان و … دارد و همچنین به علت رنگ آمیزی متفاوت و متنوع میتواند بازار جهانی را به راحتی به دست آورد.

گستردگی سنگ لایم استون در کشور های مختلف آسیایی، اروپایی و آمریکای مرکزی رقابتی حرفه ای را بین تولید کنندگان سنگ را در سطح جهان رقم زده است. چین از تولید کنندگان، صادرت کنندگان و وارد کنندگان اصلی سنگ لایم استون به شمار می آید که سالانه رقم بسیار بالایی از تولیدات خود را در بازار جهانی در معرض نمایش می گذارد.

لایم استون گوهره را میتوان هم رقیب لایم استون های تولید شده در سطح اروپا، چین و آمریکای مرکزی در نظر گرفت. رنگ های روشن، مشکی و خاکستری لایم استون در منطقه آسیا بیشترین استفاده را داشته و میتوان آنها را هم ردیف لایم استون های رنگی منطقه آمریکای جنوبی دانست.

لایم استون به علت جنس نرم بیشتر در دکوراسیون داخلی و نمای داخلی خانه و یا رستوران ها استفاده می شود. فضای باز به تدریج این سنگ را دچار فرسایش کرده و برای استفاده در نمای بیرون ساختمان مناسب نمی باشد. لایم استون را نمیتوان رقیب سنگ های تراورتن و مرمر و یا مرمریت دانست اما درصد سفیدی این سنگ نسبت به تراورتن بسیار بیشتر است.

با تشکر، ثبت اطلاعات انجام شد.
بستن